אלי אלימלך בראיון עם טהונייה רובל בערוץ 13:

איך לרדת במשקל בלי לוותר על שמחת החיים?

אלי אלימלך מדהים את טהוניה שמתלהבת מהשיטה היחודית של פיט קיי

נגן וידאו

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר
לתיאום שיחת אבחון ובדיקת התאמה בחינם:

צפו מתוך השידור בערוץ 13 – מהתוכנית ״משפחה פלוס״

אלי אלימלך, מייסד פיט קיי, מסביר בתכנית 'משפחה פלוס' למה אנשים שמרזים חוזרים לעלות במשקל,
ומה צריך לעשות כדי לרדת במשקל ובעיקר לשמור

שרון
לא מפסיקה לקבל מחמאות- ירדה 12 ק״ג

ששי נוי
ירד 26 ק״ג וחזר ללבוש בגדים של רזים

עכשיו אני יודע שאתם סקפטים

ובטח כבר שמעתם אין ספור

הבטחות על פתרונות קסם

רק תצטרפו לקבוצה הזו
והשומן ירד מעצמו.

רק תיקחו את הגלולה
הזו ותרדו 8 קילו תוך לילה.

כולנו אנשים מבוגרים וכולנו יודעים שאין פתרונות קסם
אבל…

כן יש פתרונות מוכחים מדעית וכן יש שיטה שאיתה אפשר להסיר את המשקל הלא רצוי, לרדת 5, 8 ואפילו 15 קילו או יותר… ולשמור על זה למשך שנים.

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר
לתיאום שיחת אבחון ובדיקת התאמה בחינם:

רונה רצתה
לרדת במשקל ולחטב – ירדה 14 ק״ג

עומר
ירד 25 ק״ג ושומר מעל שנתיים

במקרה שאתם רואים אותי כאן בפעם הראשונה שמי אלי אלימלך ואני כבר מעל 20 שנים מאמן ומכשיר מאמנים להרגלים והתנהלות תזונתית נכונה בארץ ובחו"ל. בתחילת הדרך הייתי מאמן באומנויות הלחימה ומשם עברתי לאימון הכושר והתזונה. כיום עובדים איתי כ-50 מדריכים מאומנים בפריסה ארצית שמעבירים בכל שנה הדרכות לאלפי ישראלים.

לאורך כל השנים עברו "דרך הידיים" שלי מאות אנשים אותם ליוויתי אחד על אחד בדרך להסרת המשקל הלא רצוי. תמיד ריתקה אותי השאלה למה יש כאלה שמצליחים ואחרים לא.

אחרי שבחנתי את השאלה הזו לעומק גיליתי שההבדל בין אלה שהצליחו לאלה שלא הצליחו היה פשוט.

האנשים שהצליחו להוריד במשקל ושמרו על התוצאה עשו את השינוי בגורם לעודף המשקל ולא בעודף המשקל עצמו, ואני אסביר:

עובדה בדוקה היא של- 99.9% מהאנשים שהם בעודף משקל יש התנהלות תזונתית לא נכונה –
״לכל תוצאה יש גורם״ למעשה עודף המשקל או קושי בניהול משקל תקין הוא תוצאה של אותה התנהלות לא נכונה שחוזרת על עצמה והפכה להרגל.

אנחנו זיהינו 12 ״גורמי השמנה״ שהם בעצם
 12 סוגי כשלים בהתנהלות התזונתית שהם מהווים
 כ-99.9% מהסיבות לעודף המשקל

לאדם שיש קושי לנהל משקל יש כשלים (אחד או יותר) בהתנהלות התזונתית חלקם לא יודעים לזהות שאלו הם גורמי ההשמנה שלהם ומחפשים פתרונות בדיאטות קסם שרק פוגעות במטבוליזם ומחמירות את הבעיה. חלקם (הקטן) מזהים (ולא תמיד את כל הכשלים) אבל ממש לא יודעים איך להשתלט עליהם מה שגורם להם לתסכול מתמשך. 

כל עוד לא פותרים את הכשלים ויוצרים במקומם הרגל התנהלות חדש ונוח, שום דיאטה לא יכולה לעזור וגם לא כוח רצון ולא דיקור, לא מדרסים, מדבקות או גלולת פלא – למעשה כל פתרון שינסה לפתור את עודף המשקל בלי לטפל ב״גורם ההשמנה״ רק יגרום לתסכול נוסף. 

רק ״שביל״ התנהלותי חדש מייצר תוצאה שנשמרת!

הרשמו עכשיו לשיחת אבחון ובדיקת התאמה לתוכנית

וקבלו במתנה את השלב הראשון בתוכנית

טליה
הצליחה להפטר מה 5 ק״ג שנשארו אחרי ההריון

שלומי
(טבעוני) ירד 10 ק״ג והמון באחוזי שומן

זו הסיבה שאנשים שכל הזמן עושים דיאטות רק עולים ועולים במשקל.

שימו לב ״גורם ההשמנה״ של מישהו אחד שונה מגורם ההשמנה של מישהו אחר לכן הפתרון לא יכול להיות אותו פתרון לכולם.

לכן בניית ״שביל התנהלותי״ חדש אפשרי רק בעבודה אישית שבה קודם כל זיהינו את הגורמים של אותו אדם (מתוך 12 גורמי ההשמנה)

ובתהליך נכון ומובנה שבו מחליפים את ההתנהלות הלא נכונה להתנהלות חדשה מייצרים את ה״שביל״ החדש למשקל נכון בלי לחיות בדיאטות ובלי רגשי אשמה בלתי פוסקים.

אז אם כבר ניסיתם לרדת במשקל ולא הצלחתם או שהצלחתם לרדת אבל לא לשמור על המשקל הרצוי לאורך זמן חשוב שתדעו שזה לא באשמתכם.

כמו שאמרתי לחברות הדיאטה אין אינטרס להציע פתרון שעובד לאורך זמן. הן מוכרות לנו פלסטרים ומנסות לכפות פתרון אחד על כולם.

כאילו ששיטה אחת או דרך אחת מתאימה לכולם. כל רופא יודע שאפילו במקרים ששני אנשים חולים באותה מחלה אותו טיפול לא יתאים לשניהם. כל אחד יגיב בצורה שונה ולכן צריך להתאים את הטיפול לכל אחד ואחד.
וזו בדיוק הסיבה ששיטת 3 השלבים של פיט קיי להסרת המשקל העודף לתמיד עובדת. אנחנו לוקחים איתנו ביד רק אנשים הרציניים לגבי שינוי בחיים שלהם ועוזרים להם לפתוח דף חדש.

לימור
ירדה 12 ק״ג וחזרה
 ל״אני״ הקודמת

רוברט
"לאחר שהגעתי ל-130 ק"ג התחילו בעיות בריאות עכשיו אני חדש לגמרי"

אז אם נמאס לכם מכל ההבטחות

ל'גלולות קסם' שטותיות שפשוט לא עובדות…

נמאס לכם מכך שיש לכם בטן שמכבידה עליכם

נמאס לכם לראות את מי שאתם
רואים במראה היום

נמאס לכם מכך שאתם פשוט לא יכולים ללבוש את מה שאתם רוצים או אפילו מתביישים ללכת לחוף הים.

איך עובדת שיטת שלושת השלבים של פיט קיי להסרת המשקל לתמיד?

icon_3c.jpg

שלב 1

בשלב הראשון אנחנו עורכים אבחון של המצב הקיים: בדיקה של אחוזי השומן והמשקל כמו גם בחינה מעמיקה של הכשלים שמחבלים במאמצים שלכם לרדת במשקל. כך נדע בדיוק מה הם הצעדים שצריך לעשות כדי להעלות אתכם על הנתיב המהיר להרזיה.

icon_1c.jpg

שלב 2

בשלב השני נבנה איתך שביל חדש להתנהלות תזונתית נכונה. עודף משקל הוא תוצאה של הרגלי תזונה גרועים. לכן המטרה בשלב הזה היא לבנות יחד איתכם את ה'שביל' החדש. דרך התנהלות קבועה לירידה ושמירה על המשקל לאורך זמן. לא נתרכז במה לא לאכול אלא נדאג בצורה פרקטית לאכול את מה שצריך ואז, כאשר התזונה מאוזנת, אין חשקים והגוף לא במגננה ולכן הירידה במשקל היא בלי רעב, בלי חשקים ובלי לסבול.

זו לא דיאטת כאסח שגורמת לירידה במסת השריר. איבוד מסת השריר יוצר לנו מראה מדולל והגוף ישרוף פחות קלוריות במהלך היום. כשמאבדים מסת שריר המשקל חוזר מהר והירידה הבאה תהיה הרבה יותר קשה. לעומת זאת בשיטת שלושת השלבים של פיט קיי אנו יוצרים שינוי אמיתי ומעמיק בדרך שבה אנחנו מתנהלים יום יום כך שאנחנו נרד באחוזי השומן ולא במסת השריר.

icon_2c.jpg

שלב 3

השלב השלישי השלב שבו אנחנו גם שומרים עליכם וגם עובדים יחד איתכם כדי לשפר ולהאיץ את התהליך. לאורך תקופה של 4 חודשים אתם נפגשים בכל שבוע יחד עם המדריך בודקים יחד איתכם על בסיס יומיומי מה עובד ומה לא. רואים היכן החוזקות ואיך מחזקים אותם. רואים היכן החולשות ואיך אפשר לעקוף אותם.

הרשמו עכשיו לשיחת אבחון ובדיקת התאמה לתוכנית

וקבלו במתנה את השלב הראשון בתוכנית

טל
לאחר הרבה דיאטות ״כאסח״ למדה לשמור

איתן
ירד 12 ק״ג וסיגל לעצמו הרגלי אכילה נכונים

תראו. כולם כבר יודעים שהסיבה לעודף המשקל שונה אצל כל אחד. אין פתרון אחד שמתאים לכולם, לכן אנחנו עובדים באופן אישי עם כל אדם תוך ליווי פעיל, אחד היתרונות בתהליך שלנו הוא המראה המוצק שנשאר לאחר הירידה במשקל.

לאחר שזיהינו את הכשל, למשל אדם שלא היה מנשנש אבל הארוחות שלו היו ענקיות. איתו עבדנו על טכניקות של להקטין את הארוחות (בלי לשנות כמעט את הרכבם) תוך פחות מחודש הוא הרגיש שכבר אין לו צורך בארוחות גדולות והוריד 20 ק״ג בארבעה חודשים.

לעומתו לקוחה אחרת כמעט ולא אכלה ארוחות מסודרות וכל היום נשנשה. במקום להגיד לה לא לנשנש מה שלא היה עובד. עבדנו יחד איתה כדי להכניס סדר ליום מבחינת מרכיבי התזונה החשובים. תהליך שהעלים לגמרי את החשקים לנישנושים שבעקבותו היא ירדה 11 ק"ג ב-4 חודשים בלי להתאפק או להשתמש בהרבה "כוח רצון".

זה לב העניין כשמטפלים בשורש הבעיה, עודף המשקל נעלם בלי מאמץ.

וכך כדי שנוכל לטפל בשורש הבעיה שלכם. לפתור אותה ולהתחיל לרדת במשקל לתמיד.

נשמע לכם מעניין? ככה מתחילים.

ברגע שתשאירו פרטים בטופס כאן למטה מדריך בשיטת פיט קיי מאזור המגורים שלך יחזור אליך לתיאום פגישת הכוונה ראשונית ללא התחייבות. אפשר לקיים את הפגישה בביתכם או בכל מקום אחר שנוח לכם.

בפגישה הזו תקבלו כבר את השלב הראשון בתוכנית. בדיקת נתונים כמו אחוזי שומן ומשקל, הגדרת המטרות שלכם לתוכנית – כמה תרצו לרדת ואבחון של הכשלים שמונעים מכם את ירידה במשקל. לאחר מכן המדריך יציג לכם תוכנית מותאמת אישית שתשיג את המטרות שלכם במהלך 4 החודשים הבאים. מה צריך לעשות ובדיוק איך היא תעבוד.

לאחר מכן יקרו אחד משני התרחישים הבאים:

הראשון הוא שאתם תגידו "נפלא, מתי מתחילים?" במקרה הזה המדריך יתחיל לעבוד אתכם באופן מיידי להשגת התוצאות שהתוותם לו.

השני הוא שתגידו "זה נשמע לי טוב, נראה לי שאני איישם את זה בעצמי." במקרה כזה אנחנו ניפרד כידידים. מי יודע אולי נתחבר בשלב מאוחר יותר.

עכשיו אתם בטח סקרנים לדעת מהי ההשקעה בתוכנית. כמו שהסברתי קודם, התוכנית הזו תפורה באופן אישי לכל אחד ואחד מהמשתתפים. מדובר בליווי אישי ואינטנסיבי שכל אחד ואחת מקבלים. ליווי שדורש הרבה זמן ותשומת לב של כל מדריך ולכן התוכנית הזו היא בפירוש לא זולה.

לכן אם אתם חוששים או לא רוצים להשקיע בעצמכם, עדיף שלא תפנו אלינו.

לעומת זאת אם אתם רוצים להיכנס לתהליך מואץ של שינוי הרגלים והסרת המשקל עדיף לא לשבת על הגדר ולהשאיר לנו פרטים עכשיו. בכל יום אנחנו מקבלים עשרות פניות ממתעניינים. ככל שתפנו מהר יותר תקבלו גם מענה מהיר יותר. אם לא תפעלו עכשיו אתם עלולים בפעם הבאה שתפנו לחכות חודשים עד שיהיה מדריך פנוי שיוכל לעזור לכם.

לילאן
ירדה 11 ק״ג ושומרת מעל 3 שנים

אנה
התחילה סקפטית ובכל זאת ירדה

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לתיאום שיחת אבחון ובדיקת התאמה בחינם:

דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה