אלי אלימלך, מייסד ארגון הירידה במשקל המוביל בארץ – פיט קיי, מציג שיעור אינטרנטי שבו נדבר על:

שיעור תזונה ב LIVE על 12 גורמי ההשמנה

ואיזה מהם תוקע דווקא אותך מלרדת במשקל?

ההרצאה תתקיים ב-

21.03 | בשעה 10:00 בבוקר | יום שני

באפליקציית ZOOM

להרשמה בחינם להרצאה, מלאו את הטופס למטה ולחצו על

הכפתור הצהוב >

להרשמה בחינם להרצאה, מלאו את הטופס למטה ולחצו על

הכפתור הצהוב >

עם 53% מהישראלים שנמצאים בעודף משקל  ומיליונים שמנסים לרזות ללא הצלחה,
הגיע הזמן להכיר את 3 הטעויות שאתם עושים במסגרת הרצון שלכם לרדת במשקל, 

שכולאות אתכם בדיאטות כושלות במשך שנים,
ואיך יוצאים מהמעגל הזה ויורדים במשקל בצורה טבעית, בריאה ושמתאימה בדיוק לכם – פעם אחת ולתמיד.

על מה נעבור בהרצאה?

הסוד של האנשים ששומרים על המשקל במשך שנים

יש אנשים שהגנטיקה שלהם היא לא גנטיקה "רזה", ומבנה הגוף שלהם לא קטן באופן טבעי, אך הם בכל זאת מצליחים לשמור על המשקל באופן קבוע במשך שנים, ובלי לוותר על מאכלים שהם אוהבים. מה הסוד, איך הם עושים את זה ואיך אנו מאמצים את ההרגלים הללו גם בחיים שלנו?

למה כל דיאטה נוספת שתעשו תגרום לכם יותר סבל

תחשבו על זה, כשהייתם צעירים יותר היה לכם הרבה יותר פשוט לעשות דיאטה ופשוט להוריד במשקל. היום, כל ק"ג זה מאבק, ודרושה פתאום הרבה יותר משמעת עצמית מפעם. אז מה בכל זאת עושים כדי להגיע למשקל הרצוי בצורה נכונה, ובהתאם למאפיינים שלכם?

יש הרבה תהליכי הרזיה, אבל רק אחד מוביל לתוצאה שנשמרת

נכון שניסיתם כמה דיאטות בחייכם, ומה שקרה הוא שלא הצלחתם לשמור על התוצאה? מעל 90% מהאנשים חוו בדיוק את אותו הדבר. יש דרך אחת ויחידה לרדת במשקל בצורה שגורמת לתוצאה להישמר, ועליה נעבור בוובינר הקרוב (רמז- מעל 32 אלף בוגרי פיט קיי מכירים אותה)

מהם 12 הגורמים להשמנה, ואיזה מהם תוקע אותך

ישנם 12 גורמים לתהליך השמנה בבני האדם. חלקם הסברים ביולוגים וחלקם פסיכולוגיים - חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. מה שלא ידעתם עד היום ולכן נכשלתם בשמירה נוחה על משקל תקין - זה איזה מתוך כל גורמי ההשמנה (שחלקם לא הכרתם בכלל) הוא זה שכולא אתכם במעגל הדיאטות. ואת זה - נבין בהרצאה הקרובה.

מנחה ההרצאה

אלי אלימלך, מנכ"ל ארגון 'פיט קיי'

מאמן ומכשיר מאמנים להרגלים והתנהלות תזונתית נכונה בארץ ובחו"ל מעל 25 שנים. כיום במסגרת ארגון פיט קיי אותו ייסד אלי, עובדים כ-150 מאמני תזונה מוסמכי השיטה, בפריסה ארצית, המעבירים בכל שנה הדרכות לאלפי ישראלים.

אלי החל את דרכו כספורטאי עלית בתחום אומנויות הלחימה, ומשם עבר להתמקד בתחום בו התפתחה מצוקה אדירה משנה לשנה - אימון הכושר והתזונה.

"אחרי מספר שנים בתחום בישראל, עברתי לברזיל. לאורך כל השנים ליוויתי באופן אישי אלפי ישראלים וברזילאים בדרכם להסרת המשקל הלא רצוי. תמיד ריתקה אותי השאלה למה יש כאלה שמצליחים ואחרים לא.

אחרי שבחנתי את השאלה הזו לעומק גיליתי שההבדל בין אלה שהצליחו לאלה שלא הצליחו היה פשוט,

הדבר הראשון שבלט לי, בשהותי בברזיל, היה שהברזילאים שמתחילים ״דיאטה״ נעשים פחות שמחים (ואנחנו יודעים ששמחה היא חלק חשוב בחייהם). הבנתי שכל תהליך שיגביל ויתמקד במה לאכול ומה לא, יפגע בהנאה שבאוכל, ולכן לא יחזיק מעמד.

עוד שמתי לב שהאנשים שהצליחו להוריד במשקל ונשארו במשקל החדש, עשו את השינוי בגורם לעודף המשקל ולא בעודף המשקל עצמו"